ILE POWINNY KOSZTOWAĆ DOMENY?

Oferta tanich domen. Poznaj szczegółowo nasze cenniki. Rejestracja domen w niskiej cenie, i co najważniejsze, tanie przedłużenie domeny na następny rok oraz na kolejne okresy abonamentowe. Oprócz tanich domen oferujemy również hosting z 12 dodatkowymi, darmowymi adresami IP idealny do utworzenia własnego i niezależnego mini zaplecza.

Rejestracja domeny PL: 12,- zł. | Odnowienie domeny PL: 49,- zł.

Nie przepłacaj za domeny! W naszym serwisie już od 5 lat oferujemy niskie i stabilne ceny rejestracji oraz odnowień domen. Dla posiadaczy większej liczby adresów internetowych przygotowaliśmy ofertę promocyjną dodatkowo obniżającą ceny za rejestrację i odnowienie.


Tanie odnowienie domeny

Rejestracja domeny PL: 15,- zł. | Odnowienie domeny PL: 47,- zł.

Transferuj domenę do nas i płać mniej w kolejnych latach. Przeniesienie domeny nie ma najmniejszego wpływu na działanie strony internetowej. Transfer domeny to coraz popularniejsze i coraz częściej stosowane narzędzie do redukcji kosztów związanych z utrzymaniem domen internetowych i stron WWW. Domena i hosting nie muszą być wykupione u tego samego dostawcy. Po zarejestrowaniu lub przetransferowaniu domeny istnieje możliwość przekierowania jej na inny serwer. Domena, która zostanie przetransferowana do naszego serwisu może być w łatwy sposób podpięta pod wybrany przez Państwa serwer, dzięki przekierowaniu DNS. Adresy serwerów DNS są powszechnie dostępne u każdego hostingodawcy. Jeżeli znamy te adresy, możemy w kilka chwil przekierować domenę obsługiwaną w naszym serwisie na hosting zewnętrzny. Przekierowania DNS umożliwiają użytkownikom wybór jak najtańszych rozwiązań. Bardzo często zdarza się bowiem, że firma, która gwarantuje tani serwer, żąda wysokich opłat za utrzymywanie domeny internetowej. Podsumowując, konto domenowe nie musi być powiązane z hostingiem u tego samego dostawcy usług.

Tania rejestracja domeny

Tania rejestracja pierwszorazowa domen bez kruczków i bez zdradliwych "promocji za zero złotych" oraz możliwość odnowienia domeny po roku w niskiej cenie. Stabilne i niskie ceny za rejestrację oraz przedłużenie domeny na następne lata.